Valéria Koch Bibliothek
"Mert az egynyelvű és egy szokású ország gyenge és esendő." Szent István király
  • Örömmel tudatjuk, hogy a Bod Péter Könyvtárhasználati versenyen Hőhn Zsófia 9., Holub Csongor pedig 34. helyezést ért el. Gratulálunk!
  • Elkészültek a következő tanévre szóló könyvrendelőlapok. Kérjük az osztályok könyvtárfelelőseit, hogy a lapokat április 10-ig vegyék át a könyvtárban. A kitöltött lapok leadási határideje április 30.
  • Hosszas szervezés eredményeként író-olvasó találkozóra jön hozzánk Tóth Krisztina költőnő. A beszélgetésre április 7-én kerül sor. Helye: a kisdíszterem. Mindenkit szeretettel várnak a szervezők!
  • Az alábbi linken tudtok utánanézni a költőnő munkásságának: www.tothkrisztina.hu
  • A könyvtárhasználati szakkör következő foglalkozásához még várjuk a javaslatokat! Az első 45 percben tartalmi feltárással foglalkozunk, a 2. részben az általatok javasolt témát dolgozzuk fel.

Asztali nézet